مقالات

خرید کارتون اثاث کشی در کرج | برترین فروشنده ی کارتن اثاث کشی

خرید کارتون اثاث کشی در کرج از شرکت کرج کارتون، به عنوان یکی از برترین های این صنعت، مایه افتخار ما در شرکت است.
کرج کارتون مفتخر است که با سالها تجربه در زمینه تولید انواع کارتون های بسته بندی و اثاث کشی، بهترین تجربه خرید کارتون را برای شما فراهم می آورد.

کاربرد کارتون اثاث کشی

امروزه هدف از خرید کارتون برای اثاث کشی، جابجایی محل زندگی، محل کار و حمل و نقل لوازم و وسایل، از محلی به محل دیگر می باشد. به کارگیری کارتون های چند لایه بدین منظور توصیه می شود.
کارتون های چند لایه به گونه ای تولید می شوند که بین لایه های آنها فضای خالی وجود دارد. این فضای خالی باعث می گردد تا در صورت وارد آمدن ضربه به کارتون، ضربه خنثی شده و لوازم شما آسیب نبینند. در نتیجه می توانید با اطمینان اقدام به خرید نمایید.

خرید کارتون اثاث کشی در کرج

 

بیشتر بخوانید: خرید کارتن اثاث کشی در کرج

ابعاد کارتون اثاث کشی

کارتونهای شرکت کارتن کاران در سایزها و لایه بندی مختلف ارائه می‌گردند. در زیر ابعاد کارتون های اثاث کشی پنج لایه شرکت ما به تفکیک ارائه شده اند.

  • طول ۴۰ سانتی متر، عرض ۳۰ سانتی متر، ارتفاع ۳۰ سانتی متر
  • طول ۵۰ سانتی متر، عرض ۳۰ سانتی متر، ارتفاع ۳۰ سانتی متر
  • طول ۶۰ سانتی متر، عرض ۳۲ سانتی متر، ارتفاع ۳۴ سانتی متر
  • طول ۶۰ سانتی متر، عرض ۴۰ سانتی متر، ارتفاع ۴۰ سانتی متر
  • طول ۶۰ سانتی متر، عرض ۵۰ سانتی متر، ارتفاع ۵۰ سانتی متر

قیمت کارتون اثاث کشی

اگر تصمیم به خرید کارتون اثاث کشی دارید، بدانید که چند فاکتور مختلف بر روی قیمت کارتون ها تاثیر گذار است.
در حالت کلی آنچه که به هنگام خرید مهم می نماید، این است که کارتونی که مد نظر شما است چند لایه بوده و اندازه آن چقدر است. از طرف دیگر چه تعداد کارتون نیاز دارید.
تمامی این سه مورد از جمله فاکتورهایی هستند که به طور مستقیم روی قیمت خرید تاثیرگذار می باشند. پیشنهاد ما به شما این است که اگر به دنبال خرید کارتون اثاث کشی در کرج با قیمت مناسب و در عین حال با کیفیتی بسیار بالا هستید با ما در تیم کرج کارتون در تماس باشید.
تیم کارتون سازی کرج کارتون مفتخر است که بهترین تجربه خرید کارتون اثاث کشی در کرج را برای شما رقم خواهد زد.

بیشتر بخوانید: اسباب کشی آسان، ترفندهای بسته بندی در کمترین زمان

خرید کارتون اثاث کشی در کرج

امروزه با توجه به استفاده زیاد مردم از لوازم شکستنی و شیشه و دکوری و لزوم حمل و نقل ایمنی این وسایل، به کارگیری کارتونی مطمئن جهت اثاث کشی و بسته بندی لوازم دارای اهمیت زیادی است. شرکت های زیادی اقدام به فروش کارتون اثاث کشی در کرج می‌کنند.
آنچه که به هنگام خرید کارتون برای اثاث کشی مهم می نماید این است که برای این منظور کارتونی را انتخاب کنید که از دوام بالایی برخوردار بوده و با کیفیت باشد؛ تا بدین صورت ایمنی لوازم شما تضمین گردد.
شرکت کرج کارتون اقدام به فروش کارتون هایی برای اثاث کشی می‌نماید که این کارتون ها در عین کیفیت بالا، از قیمت پایینی برخوردارند.

پانوشت: خرید کارتون اثاث کشی در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *