بسته بندی, مقالات

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی مهمترین مرحله هنگام نقل مکان است. در واقع تهیه کارتن اسباب کشی و نحوه بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی، باعث می‌شود به سادگی و بدون خسارت اثاث کشی کنید.

مطمئنا اولویت شما هم آسیب ندیدن وسایل هنگام جابه‌جایی، و بسته بندی اصولی اشیاء شکستنی و گرانبهاست. مقاله‌های آموزش طریقه بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی، و همچنین خدمات برترین شرکت های باربری و کارگر بسته بندی بهترین گزینه های شما برای اسباب کشی آسان هستند.

با آموزش و نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی (مخصوصا ظروف چینی و آسیب‌پذیر) در کنار استفاده از کارتن اسباب کشی، می‌توانید وسایل و اثاث خود را بدون نگرانی از آسیب دیدن و گم شدن‌شان جابه‌جا کنید. در نهایت یک اسباب کشی مرتب، اصولی و مطمئن را تجربه کنید.

برای اطمینان از کیفیت مطلوب بسته بندی وسایل برای اسباب کشی بهتر است با شرکت‌هایی که در این حوزه فعال هستند در ارتباط باشید. همچنین با استعلام هزینه بسته بندی لوازم منزل و ماشین باربری، اینکار حساس را به آنها بسپارید و با خاطری جمع اسباب کشی کنید.

اموزش بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی؛ آیا مهم است؟! 

بیشتر افراد (مخصوصا کسانی که به جابجایی زیاد عادت ندارند) تصور می‌کنند بسته بندی اثاث کشی تفاوت خاصی با جمع کردن معمولی تفاوت خاصی ندارد. اما اگر به افرادی که چند پیراهن بیشتر پاره کرده‌اند گوش دهیم، متوجه می‌شویم که اینکار نکات ریز و درشتی دارد و به شدت زمان‌بر هم هست. با این حال، برخی ترجیح می‌دهند خودشان لوازم را (که بعضا ارزش خاصی برای آنها دارد) با توجه به نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی جمع کنند. در این حالت باید توجه داشت نحوه بسته بندی اثاث کشی مستقیما به وسایل مدنظر بستگی مستقیم دارد. مثلا برای وسایل شکستنی مانند ظروف که در اثر برخورد با هم در کارتن ممکن است بشکنند، باید لوازم و تجهیزات مخصوص اثاث کشی منزل را تهیه کرد.

قدرتمندترین و قابل اعتمادترین ترکیب برای بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی پلاستیک حباب‌دار و کارتن‌های محکم است. مثلا برای جمع‌آوری لیوان‌ها و بشقاب‌ها بهتر است ابتدا یک حوله نرم ته کارتن قرار دهید. بشقاب را کف کارتن بچینید، با مقوای ضخیم یا کارتن‌های بازشده روی آن را یک طبقه ایجاد کنید، و بعد لیوان‌های پیچیده‌شده در پلاستیک حباب‌دار را روی آنها بپیچید. وقتی بسته بندی اثاث کشی تمام شد، حتما لیست وسایل هر کارتن را روی آن بنویسید.

آیا روزنامه مناسب بسته بندی است؟

جالب است بدانید که استفاده از روزنامه به دلیل داشتن جوهر چاپ در نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی (مخصوصا آشپزخانه) توصیه نمی‌شود.

هنگام جمع کردن و جابجایی وسایل منزل، به اشیائی که ارزش هنری دارند یا خاص‌تر هستند مانند آباژور، قاب عکس و … بیشتر دقت کنید. این وسیله‌ها را با حوله نرم یا پلاستیک حباب‌دار بپیچید؛ و پس از اینکه آنها را در کارتن قرار دادید، دور آنها را با لوازم محافظتی مثل حوله، کاغذ مچاله‌شده و … بپوشانید.

از همین دو مثال می‌توان اهمیت نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را به خوبی متوجه شد. در آموزش بسته بندی اثاث کشی کلیدی‌ترین اقدام پس از مشخص شدن جنس وسیله عبارت است از:

  • انتخاب کارتن مناسب
  • چیدمان صحیح
  • استفاده از پارچه‌های مناسب، پلاستیک حباب‌دار و موارد مشابه برای محافظت از اثاثیه

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *